Maďarsko

Ubytovanie Hévízu

Hladať hotely

Dátum príchodu

Dátum odchodu

>> Kompletná ponuka hotelov v Madarsku <<

Na výlet, dovolenku, alebo pracovnú cestu do Hévízu budete potrebovať dobré ubytovanie za výhodnú cenu. Dobrý hotel v Hévízu si v dnešnej dobe môžete vybrať z pohodlia domova aj niekoľko mesiacov pred vašou cestou. Vďaka online rezervácii, ktorú ponúkajú niektoré spoločnosti si môžete vybrať a zarezervovať vhodný hotel v Hévízu behom pár minút.  Prostredníctvom našich stránok "Ubytovanie Maďarsko" si môžete vybrať zo širokej ponuky renomovaného sprostredkovateľa ubytovania Booking.com.  Táto firma patrí medzi najväčšie na svete vo svojom obore a jej služby využívajú denne tisíce ľudí po celom svete.

Rezervačný systém spoločnosti Booking.com je veľmi prehľadný a čo viac, je celý vo slovenčine. V ponuke sú lacné hostely, lacné hotely, penzióny, apartmámy aj luxusné štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely v Hévízu Za rezerváciu hotela neplatíte žiadne rezervačné poplatky. K objednávke potrebujete iba platobnú kartu, ale ubytovanie platíte až na mieste po príchode do hotela (hotel si môže pred vaším príchodom strhnúť z karty malú overovaciu sumu pre kontrolu). Pri vyhľadávaní vhodného hotela si môžete prečítať všetky potrebné informácie o konkrétnych hoteloch aj recenzie hotelov v Hévízu písané ich predchádzajúcimi hosťami.

 >> Na výber a online rezerváciu hotelov v Hévízu <<


Hotely v Hévízu

K dispozícii sú hotely po celom Hévízu. Dohromady je v ponuke viac ako päťdesiat hotelov. Určite si z ponuky vyberiete. V ponuke sú samozrejme luxusné aj lacné hotely v najvyhľadávanejších miestach Hévízu. Medzi najznámejšie hotely v Hévízu patrí Danubius Health Spa Resort Héviz, Lotus Therme Hotel & Spa, Park Hotel Heviz, Hotel Napsugar, Hotel Europa Fit Superior Hévíz,  Club Dobogómajor.